PËR NE

Përparim

 • kompania

kompania

PREZANTIMI

Ningbo Joiwo Shpërthimi-proof Science and Technology Co., Ltd. ndodhet në Yangming West Road, Yangming Street, Yuyao City, Province Zhejiang. Linja jonë e produkteve përfshin telefon rezistent ndaj shpërthimit, telefon rezistent ndaj motit, telefon burgu dhe telefon të tjerë publikë rezistent ndaj vandalëve.Ne i prodhojmë vetë shumicën e pjesëve të telefonave dhe kjo na jep shumë përparësi ndaj kostos dhe kontrollit të cilësisë.Telefonat tanë përdoren gjerësisht në burgje, shkolla, anije, platforma shpimi nafte dhe nafte etj. Telefonat tanë të burgut kanë fituar gjithashtu reputacion të mirë nga klientët tanë në SHBA, Evropë dhe Lindjen e Mesme.

 • -
  E themeluar në vitin 2005
 • -
  18 vjet eksperience
 • -
  Zona e prodhimit 20000
 • -
  4 Seritë e produkteve

produkteve

Inovacioni

 • Telefoni specifik i burgut rezistent ndaj vandalëve për komunikim prision

  Rezistenca specifike ndaj vandalëve...

  Prezantimi i produktit Telefoni i burgut është projektuar për komunikime zanore në mjediset e institucionit korrektues të burgut ku besueshmëria, efikasiteti dhe siguria janë parësore.Natyrisht, ky telefon përdoret gjerësisht edhe në banka të vetëshërbimit, stacione, korridore, aeroporte, pika piktoreske, sheshe, qendra tregtare dhe vende të tjera.Trupi i telefonit është prej çeliku inox, një material shumë i fortë me një trashësi të madhe.Niveli i mbrojtjes është IP65, dhe niveli kundër dhunës plotëson...

 • Telefonimi i Shpejtë Telefoni i Emergjencës Publike për Kioskë me dëshmi vandalësh në natyrë

  Furgon me telefonim të shpejtë...

  Prezantimi i produktit Telefoni i urgjencës publike JWAT151V me dëshmi vandalësh është krijuar për të krijuar një zgjidhje efikase të sistemit telefonik Kiosk.Trupi i telefonit është prej çeliku inox SUS304 (çelik i mbështjellë në të ftohtë opsional), rezistencë ndaj korrozionit dhe rezistencë ndaj oksidimit, me celularin me tërheqje të lartë që mund të përballojë forcën e forcës prej 100 kg.Jashtëzakonisht e lehtë për t'u instaluar dhe përshtatur në mur. Lehtë për t'u rregulluar kutia dhe pllaka e pasme përmes 4 vidhave. Paneli ka 5 butona të numrit të shpejtë dhe butonin kun...

 • çelik inoks rezistent ndaj vandaleve Big Size Prison montues muri Telefon për burg

  Njolla rezistente ndaj vandaleve...

  Prezantimi i produktit Ky telefon është prej materiali inox, anti-korrozioni, antioksidues, Të gjitha sipërfaqet janë të prera me lazer ose të derdhur direkt për formë perfekte.I thjeshtë për t'u instaluar përmes vidave. Të gjithë telefonat kanë vida sigurie për të forcuar kapakun.Mbulesa e poshtme ofron siguri më të fortë për kordonin e blinduar të celularit.Paneli ka një kartë udhëzuese të Windows e cila mund të shkruajë diçka për të treguar. E pajisur me vida sigurie rezistente ndaj ndërhyrjeve për të shtuar ...

 • Mini Muri i vogël Thirrje e drejtpërdrejtë Telefonat e burgut për qendrën shëndetësore

  Mini Mur i Vogël Direkt...

  Prezantimi i produktit JWAT145 Telefoni i burgut me thirrje direkte është krijuar për të krijuar një sistem komunikimi të besueshëm të sigurisë.Telefoni mund të zgjidhet nga materiali prej çeliku inox SUS304 ose materiali çeliku i mbështjellë në të ftohtë, materiali prej çeliku inox është më rezistent ndaj korrozionit. Celulari i kordonit të blinduar mund të sigurojë forcë tërheqëse më shumë se 100 kg. E pajisur me vida sigurie rezistente ndaj ndërhyrjeve për forcë dhe qëndrueshmëri të shtuar. Hyrja e kabllove është në anën e pasme të telefonit për të parandaluar f...

 • Telefon publik me telefon celular i fortë për shtëpi për spital

  Celular i fortë i brendshëm...

  Prezantimi i produktit JWAT139 Telefoni publik me pagesë i dëshmuar ndaj vandalëve është krijuar për të krijuar një zgjidhje efikase të sistemit telefonik spitalor.Trupi i telefonit është prej çeliku inox SUS304 (çelik i mbështjellë në të ftohtë opsional), rezistencë ndaj korrozionit dhe rezistencë ndaj oksidimit, me celularin me tërheqje të lartë që mund të përballojë forcën e forcës prej 100 kg.Jashtëzakonisht i lehtë për t'u instaluar dhe përshtatur në mur. Lehtë për t'u rregulluar kafazja dhe pllaka e pasme përmes 4 vidhave. Paneli ka një buton kontrolli të volumit dhe një shpejtësi...

 • I burgosuri i blinduar Lidhja e drejtpërdrejtë e telefonit analog Voip për korridorin e burgut

  I burgosuri i blinduar direkt ...

  Prezantimi i produktit Telefoni i burgut publik JWAT137D Proof Vandal Proof është krijuar për të krijuar një zgjidhje efikase të sistemit telefonik të burgut.Telefoni mund të zgjidhet nga çeliku inox SUS304 ose çeliku i mbështjellë në të ftohtë, rezistent ndaj korrozionit dhe rezistent ndaj oksidimit.Ekziston një kartë udhëzuese e Windows e cila mund të bëjë një shënim.Paneli ka një kartë udhëzuese të Windows e cila mund të shkruajë diçka për të treguar. Në pllakën e pasme, ka një hyrje kabllo për të parandaluar dëmtimet artificiale. Dhe aliazh i plotë zinku ...

 • Telefon i fortë i të burgosurve i montuar në mur me butonin e kontrollit të volumit

  Mur i fortë i montuar në...

  Prezantimi i produktit JWAT137 Telefoni publik i të burgosurve rezistent ndaj vandalëve është krijuar për të krijuar një komunikim të besueshëm të sistemit telefonik të burgut.Trupi i telefonit është prej çeliku inox SUS304 (çelik i mbështjellë në të ftohtë opsional), rezistencë ndaj korrozionit dhe rezistencë ndaj oksidimit, me celularin me tërheqje të lartë që mund të përballojë forcën e forcës prej 100 kg.Jashtëzakonisht e lehtë për t'u instaluar dhe përshtatur në mur. Lehtë për t'u rregulluar kafazja dhe pllaka e pasme përmes 4 vidhave. E pajisur me vida sigurie rezistente ndaj dëmtimeve për...

 • Linja e nxehtë Telefoni automatik me telefon publik për institutin korrektues

  Dialog automatik i linjës së nxehtë...

  Prezantimi i produktit Joiwo's Auto Dial Proof Vandal, Telefoni i blinduar për Vizitime në Linjën e Hotline pa Thirrje, po ofron komunikim të drejtpërdrejtë të dyfishtë për zonat e vizitave të burgjeve, konviktet, institucionin korrektues, dhomat e kontrollit, spitalet, stacionet e policisë, makinat ATM, aeroportet, stadiumet, portën dhe hyrjet.Ne jemi ekip profesional me inxhinier R&D në telekomunikacionin në burg të paraqitur nga viti 2005 dhe kemi kaluar certifikatën ISO9001, FCC, CE, Rohs.Joiwo është zgjedhja juaj e parë për komunikimin e sistemit të burgjeve...

Studimet e rasteve

LAJME

Shërbimi së pari

 • Rëndësia në rritje e djepave plastikë të telefonit publik

  Në këtë kohë kur shumica e njerëzve kanë një telefon celular, është e vështirë të imagjinohet se ka qenë një kohë kur telefonat publikë ishin një domosdoshmëri.Megjithatë, edhe pse teknologjia celulare ka kapërcyer të avancuar, telefonat publikë vazhdojnë të shërbejnë një qëllim të rëndësishëm, veçanërisht gjatë urgjencës ...

 • Roli i telefonit të murit të montimit në sipërfaqe prej çeliku inox në komunikimin me burgun

  Komunikimi në burg luan një rol vendimtar në ruajtjen e sigurisë dhe rendit brenda objekteve korrektuese.Përdorimi i teknologjisë dhe sistemeve të avancuara të komunikimit është thelbësor për të mbajtur të burgosurit, stafin dhe vizitorët të sigurt.Një nga mjetet më kritike të komunikimit që përdoret në burgje është njolla...