Контактирајте не

Yuyao Xianglong Порака Индустриски копродукции, ООД

Адреса: бр.21 среден пат улица guoxiang мост lanjiang Yuyao Жеџијанг Кина поштенски  код: 315400

Веб-страница: www.yyxlong.com

Тел: + 86-574-22707122

Факс: + 86-574-22709788

Милоста Du: sales01@yyxlong.com

 

Ningbo Joiwo Explosionproof Наука и технологија копродукции, ООД

Адреса: бр.21 средината на патот Guoxiangqiao Lanjiang Стрит, Yuyao, Zhejiang

Тел: + 86-574-58222278

Факс: + 86-574-58222277

Веб-страница: www.joiwo.com

Јуни Лиу: sales@joiwo.com


WhatsApp Интернет разговор!