FAQ

1. Pyetje: Sa kohë është periudha e garancisë? 
    A: 1 vit. 

2. Q: Si për të paguar? 
     A: TT, Paypal, Western Union, Alibaba Trade Assurance. 

3. Pyetje: Si të paguajnë depozitë? 
    A: 100% T / T për qëllim të vogël, dhe 30% deposti dhe bilanci 70% para se të anijeve për urdhërat e të mëdha.  

4. Q: Si për të siguruar cilësinë e produkteve? 
    A: Çdo copë e produkteve tona janë nën teste të rrepta dhe të përsëritur para dorëzimit. 
    Dhe inspektori përfaqësues janë të mirëpritur gjithashtu.   

5. Pyetje: Po në lidhje me kohën e dorëzimit? 
    A: 1000 pcs or more within 25 days and samples will be shipped within 2 days.

6. Pyetje: Si do të ju ofruar produkte? 
    A: Mostrat dhe urdhërat e vogla zakonisht janë transportuar përmes ndërkombëtare shprehin dhe ato të mëdha janë dërguar nga ajri apo deti.

7. Pyetje: Si është inventarizimi i kompanisë suaj? 
    A: Ne mbajmë një gjendje të madhe të mallrave për të siguruar ofrimin tonë të shpejtë. 

8.Q: A e pranoni produkt përshtatur? 
    A: Po, OEM dhe ODM janë në dispozicion për ne, R & D puna në grup kanë qenë në këtë fushë për 13 vjet.


WhatsApp Online Chat !